Marcad
Toshiba Konica Minolta Xerox GERNKE LEASINGPLUS
Jestes tutaj: Marcad Copy » O Firmie
O Firmie
Nasza oferta
Formularze
 

Drukarki, kserokopiarki, tonery i kopiarki – MARCAD COPY

Podstawowym celem Firmy Marcad Copy Sp. z o.o. z Poznania jest zaopatrywanie Klientów w wysokiej jakości urządzenia drukujące, kopiujące, skanujące oraz faksujące. Pomagamy przedsiębiorstwom i instytucjom w tworzeniu zapleczy technologicznych, a nasze rozwiązania umożliwiają pracę w technice monochromatycznej i kolorowej, a także umożliwiają archiwizację i dystrybucję dokumentów.

Nasz sklep został zaopatrzony w wysokiej jakości technologie w wyniku doświadczenia i wysokich kwalifikacji osób, które w nim pracują. Oferujemy Państwu kserokopiarki, drukarki, kopiarki i tonery najlepszych producentów, takich jak Konica Minolta, Xerox czy Toshiba. Wszystkie rozwiązania kopiująco-drukujące to najwyższa jakość na rynku, dostępna dla Państwa w bardzo konkurencyjnych cenach. Wszystkie produkty zakupione w naszej firmie podlegają gwarancji, obejmującej okres nawet 36 miesięcy. Można zakupić sprzęt także w wersji poleasingowej.

Sprzedaż urządzeń i nie tylko

Każdy Klient korzystający z oferty ma również możliwość wynajęcia wybranego rozwiązania lub skorzystania z fachowego serwisu kserokopiarek. Aby usprawnić obsługę Klienta w Marcad Copy stworzyliśmy dział handlowy oraz serwisu. Nasi specjaliści służą Państwu pomocą w wyborze produktu najlepiej dostosowanego do potrzeb oraz wymagań. Kompleksowe działania firmy uzupełniają zadania z zakresu projektowania i wykonywania druków cyfrowych.

Zapraszamy do wizyty w naszym poznańskim biurze lub skontaktowanie się z nami. Wszelkie niezbędne dane znajdują się w zakładce kontakt.

 

 

Kserokopiarki

Drukuj, kopiuj, skanuj i faksuj w najwyższej jakości oraz płynnie dzięki dostępnym w ofercie naszego sklepu kserokopiarkom. Są to nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne, które są tanie w eksploatacji i idealnie dostosowane do potrzeb grup roboczych, które pracują w szybkim tempie, a także oczekują najwyższej jakości wydruków. Sprzęty od najlepszych producentów na rynku.

Sprzęt poleasingowy

Dla wszystkich osób poszukujących oszczędności w firmie przygotowaliśmy ofertę na sprzęt poleasingowy, a więc kolorowe oraz czarno-białe kserokopiarki renomowanych producentów. Są to urządzenia o doskonałej jakości działania, wśród których znajdują się rozwiązania zarówno dla niewielkich grup roboczych, jak również do ciągłej, intensywnej eksploatacji.

Serwis

Zatrudniamy wykwalifikowaną grupę techników i rozwiązujemy problemy Klientów w naszym serwisie drukarek i kserokopiarek. Oprócz obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej sprzętów oraz ich naprawy, dostarczamy najlepsze materiały eksploatacyjne i części, a także zapewniamy fachowe doradztwo techniczne. Wszystkie usterki diagnozujemy za pomocą specjalnego oprogramowania.

Tonery

Na naszą ofertę składają się wysokiej jakości tonery do urządzeń kopiująco-drukująco-faksujących. Polecamy zarówno materiały oryginalne, jak również wysokiej klasy części zamienne, które dostępne są w konkurencyjnych cenach i będą odpowiednie do sprzętów różnych marek. Wszystkie objęte są gwarancją producenta, a dostarczamy je Państwu błyskawicznie.Sprzedaż kserokopiarek w Poznaniu? Wybierz MARCAD COPY!


do góry
webdesign, sklepy internetowe, hosting, strony www